Drenaż Konstancin Jeziorna

Drenaż opaskowy Konstancin Jeziorna

Nieprzerwanie od 2009 roku, czyli prawie dziesięć lat zajmujemy się montażem drenażu Konstancin Jeziorna. Jeśli rozważacie wykonanie usługi drenażowej w Konstancinie Jeziornie, osuszania działki czy też szukacie firmy odwodnieniowej w Konstancinie Jeziornie, to świetnie trafiliście. Nasi fachowcy od drenażu domu w Konstancinie Jeziornie pozwolą pozbyć się problemu raz na zawsze. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie i mamy profesjonalne podejście do wykonywanej przez nas pracy. Świadczą o tym Klienci, którzy są zadowoleni z naszych usług.

Tym razem nasza firma zajęła się realizacją systemu deszczówka w Konstancinie Jeziornie. Ma on wiele zalet i naprawdę warto go wykonać. Dzięki deszczówce następuje eliminacja gromadzenia się kałuż przy domu po deszczu, natomiast drugą zaletą jest możliwość zbierania deszczówki do późniejszego chociażby podlewania trawnika.

System deszczówka Konstancin Jeziorna

Wykonanie takiej deszczówki ma jeszcze inne zalety, które docenią ludzie szczególnie ceniący przyrodę i Ci, którzy starają się żyć ekologicznie. Deszczówka to system niesamowicie ekologiczny, ponieważ zmniejsza zużycie wody z wodociągu, a to z kolei obniża koszty. Dodatkowo woda z deszczu, magazynowana w podziemnych zbiornikach, jest dużo lepsza do podlewania roślin w przydomowych ogródkach, bowiem jest miękka i posiada materię organiczną, co często jest podkreślane przez ogrodników. Woda z wodociągu jest często twarda i szkodzi roślinom, natomiast wykonując system deszczówka w Konstancinie Jeziornie, ponosimy jeden koszt, oszczędzając tym samym na kosztach wody z wodociągów.

U naszego Klienta zlecenie zaczęliśmy od montażu zbiornika na deszczówkę. Zbiorniki te występują w postaci naziemnej oraz podziemnej jako drenaż działki w Konstancinie Jeziornie. W tym wypadku Klient zdecydował się na zbiornik na wodę deszczową do montażu podziemnego. Kolejnymi etapami realizacji było przedłużenie rur spustowych rynien, założenie osadników rynnowych, położenie instalacji okalającej budynek z rur szczelnych – czyli drenaż opaskowy w Konstancinie Jeziornie, wykonanie rewizji oraz studni deszczowych. Podczas prac na tej działce część wykopów musieliśmy realizować ręcznie, aby nie zniszczyć rabat z kwiatami w ogrodzie Klienta. Dlatego jeżeli jesteście w trakcie zakładania ogrodu, warto już wcześniej pomyśleć o odwodnieniu działki w Konstancinie Jeziornie, montażu systemu deszczówka, który na pewno docenicie.

Drenaż opaskowy w Konstancinie Jeziornie

Odprowadzenie deszczówki do drenażu opaskowego w Konstancinie Jeziornie to bardzo ekologiczne rozwiązanie i dla wielu z Was pewnie wydaje się, że to duża inwestycja. Nie podamy tu konkretnej sumy za odwodnienie domu w Konstancinie Jeziornie czy cennika za odprowadzenie wody z rynien, ponieważ każda nasza realizacja wiąże się z różnymi zmiennymi. Jeśli jednak poważnie myślisz o tym, aby zrobić coś dla siebie i przy okazji dla środowiska, to świetnie trafiłeś.

Zadzwoń, a na pewno będziemy w stanie ustalić, jakie kroki powinniśmy podjąć w pierwszej kolejności, oraz ile będzie kosztować drenaż.

Podejmiemy się również montaż drenażu i usługi odwodnienia Konstancin Jeziorna  i na terenie następujących miejscowości:
Piaseczno, Józefosław, Kierszek pod Lasem, Bielawa, Borek, Opacz, Habdzin, Dębina, Czernidła, Gassy-Kopyty, Obory, Piaski, Łyczyn, Słomczyn, Borowina, Czarnów, Siedliska, Chylice i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!