Drenaż Koło

Nasza firma wykonująca drenaże w Kole powstała w 2009 roku i świadczymy usługi drenażowe w Kole. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że jakość wykonanych przez nas usług, w zakresie odwodnienia Koło czy drenażu domu w Kole jest na najwyższym poziomie. Jeżeli szukacie firmy od deszczówki w Kole czy dobrej ekipy od drenażu, dobrze trafiliście. Waszym problemem jest odprowadzenie wody deszczowej w Kole, drenaż z rynien czy podłączenie rynny do rury drenarskiej? Dla nas to codzienność i chętnie zajmiemy się każdym problemem w zakresie drenażu odwodnienia w Kole. Działka gliniasta to problem wielu klientów, którzy do nas dzwonią. Tym razem, udaliśmy się do klientki, która zdecydowała się wykonać drenaż terenu w Kole na gliniastej działce, ponieważ miała ogromny problem z wodą gruntową i opadową na działce.

Drenaż liniowy w Kole

Każdy deszcz wiązał się z tym, że na podwórku były kałuże, które przez dłuższy czas utrzymywały się na powierzchni, ponieważ woda nie wsiąkała w grunt, który jest gliniasty i nieprzepuszczalny. Kolejnym problemem był podmokły teren, który utrudniał wjazd na działkę na przykład w okresie wiosennym oraz wybijanie wody z gruntu. Odwodnienie działki w Kole było nieuniknione i dokładnie tym się zajęliśmy. Na działce u klientki został wykonany drenaż liniowy w Kole inaczej zwany odwodnieniem liniowym w Kole. Jest to system sączków, o rozstawie uzależnionym od rodzaju gruntu i głębokości posadowienia. Jego zadaniem było zbieranie wody w górnej warstwie gruntu. Konieczne było wykorzystanie piasku, który jest materiałem doskonale przepuszczającym wodę. Drenaż powierzchniowy podłączyliśmy do zbiornika na wodę drenażową. W środku została zamontowana przepompownia, tak aby system działał samoczynnie bez konieczności ręcznego włączania. Odwodnienie terenu w Kole w taki sposób sprawi, że problemy, z którymi do tej pory borykała się klientka zostaną zażegnane.

System deszczówka w Kole

Kolejnym etapem było wykonanie systemu deszczówka w Kole. Prace zaczęliśmy od sprowadzenia rur spustowych rynien pod ziemię. Kolejny etap to montaż osadników rynnowych oraz ułożenie instalacji podziemnej deszczówki wraz z rewizjami oraz klapą burzową. Całość odprowadzania deszczówki zakończyliśmy zasypaniem wszystkich instalacji, czyli drenażem opaskowym w Kole i deszczówką. Wywieźliśmy glinę oraz wyrównaliśmy teren. Jeżeli zastanawiacie się ile kosztuje drenaż w Kole, czy ile kosztuje odprowadzenie wody deszczowej, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszą firmą.

Zanim nasza firma rozpocznie pracę osuszania, przeprowadzimy szereg różnych pomiarów, które pozwolą dopasować projekt do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, będziemy w stanie ustalić dokładny kosztorys instalacji drenażowej oraz jak będzie drenaż cena za 1mb.

Wykonujemy również montaż drenażu i usługi odwodnienia Koło a także na terenie wymienionych niżej miejscowości i gminy: Dąbie, Turek, Uniejów, Kłodawa, Konin, i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!