Drenaż Ożarów Mazowiecki

Nasza firma wykonująca drenaże w Ożarowie Mazowieckim od prawie dziesięciu lat, kompleksowo świadczy usługi drenażowe Ożarów Mazowiecki. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu i nie straszne nam jest odprowadzanie wód opadowych do gruntu czy wykonanie odwodnienia Ożarów Mazowiecki piwnicy. To co nas wyróżnia to fakt, że bardzo angażujemy się w problemy naszych Klientów i zawsze dobieramy usługę, adekwatną do zastanego problemu. Tym razem zostaliśmy wezwani do wykonania następujących prac: drenaż działki Ożarów Mazowieckidrenaż osuszający oraz drenaż domu Ożarów Mazowiecki. Klienci zdecydowali się również na deszczówkę. Nowy, podpiwniczony dom Klientów, został  zbudowano na terenie gliniastym, który zdecydowanie wymagał naszej interwencji oraz gruntownego osuszenia. Zadania nie ułatwiał fakt, że teren ma spadek w kierunku budynku, co sprawiało, że wody deszczowe na działce z gliną, nie wsiąkały w nią, tylko tworzyły rozlewiska, a przy spadku dodatkowo zalewały cały budynek. Klienci zadbali o hydroizolację fundamentów, izolacje pionowe i poziome do budynku, jednak mimo tych wszystkich zabiegów, do budynku i tak przedostawała się woda. W krótkim czasie było ją widać na ścianach w postaci wilgoci i wykwitów, a do tego dochodził ten charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Piękne, nowe tynki pokryły się pleśnią i grzybem.

Drenaż opaskowy Ożarów Mazowiecki

Nasza firma drenarska, po wywiadzie z właścicielami domu, postanowiła osuszyć budynek i zrobić odwodnienie działki Ożarów Mazowiecki. Aby to zrobić, musieliśmy go odkopać, następnie na dnie wykopu ułożyć drenaż opaskowy Ożarów Mazowiecki, obsypać go żwirem, zamontować studzienki drenażowe rewizyjne, a na koniec zakopać zbiornik  betonowy na głębokość prawie pięciu metrów. Z uwagi na sporą głębokość, grunt gliniasty czyli nieprzepuszczalny oraz duży napór wody, zwiększyliśmy dodatkowo skuteczność drenażu. Poprzez oszalowanie wykopu, mogliśmy wykonać obsypkę z kamienia na całej wysokości wykopu, czyli prawie trzech metrów. Po zasypaniu większości wykopu, wykonaliśmy system deszczówka Ożarów Mazowiecki, którego celem jest zebranie wody deszczowej, sprowadzenie jej pod ziemię, poprzez system rur szczelnych i odprowadzenie ich do specjalnie przygotowanego zbiornika.

System deszczówka Ożarów Mazowiecki

System deszczówka ma wiele zalet i warto o nim pomyśleć, rozważając system odwodnienia terenu. Poprzez zastosowanie deszczówki, eliminuje się rozlewanie wody z rur spustowych rynien wokół budynku. Dzięki temu, na podwórku nie tworzą się kałuże, które wsiąkając w teren powodują zawilgocenie fundamentów. Rezygnując z systemu deszczówka, bardzo często na wiosnę przy odwilżach, gdy znika śnieg, tworzą się ogromne rozlewiska na kostce czy podjeździe. Gdy noce są jeszcze zimne, z kałuży robi się lodowisko i wypadek podczas wysiadania z samochodu, gotowy. Po wykonaniu systemu deszczówka cała woda z rynien jest odprowadzana pod ziemią, więc szybko zapominamy o problemie.
Jeżeli zastanawiacie się ile kosztuje drenaż Ożarów Mazowiecki i jaki jest cennik drenażu, warto od razu bezpośrednio kontaktować się z nasz firmą. Jeżeli macie problem, bo nie wiecie jak wykonać odwodnienie domu Ożarów Mazowiecki z rynien czy jakie są przepisy na odprowadzenie deszczówki Ożarów Mazowiecki lub też zastanawiacie się po prostu nad drenażem odwadniającym, warto to po prostu powierzyć fachowcom. Nasze doświadczenie sprawia, że wiemy jak zrobić dobrze drenaż liniowy Ożarów Mazowiecki z rynien czy jak osuszyć ogród. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie wszystko sprawdzamy i ustalamy co będzie robione. Nie warto na własną rękę walczyć z takim poważnym problemem jakim jest dom na podmokłym terenie. Skontaktuj się z naszą firmą zajmującą się drenażem, na pewno pomożemy. Interesuje Cię drenaż wokół domu koszt, cena za 1mb? Napisz do nas już teraz.

Podejmiemy się równiez montaż drenażu i usługi odwodnienia Ożarów Mazowiecki  i na terenie naastępujących miejscowości:
Babice, Borzęcin, Zaborów, Błonie, Bemowo, Ursus, Piastów i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!