Drenaż Piaseczno

Jeśli wasz dom znajduje się na podmokłym terenie i planujecie montaż drenażu Piaseczno, dobrze trafiliście. Nasza firma od 2009 roku, zajmuje się montażem drenażu, a nasi fachowcy od drenażu i deszczówki, raz na zawsze pomogą Wam się pozbyć problemu, który spędza Wam sen z powiek. W naszej pracy, kierujemy się zasadą, że najważniejsze jest odpowiednie rozpoznanie problemu naszych Klientów. Przed wykonaniem zlecenia, zawsze przeprowadzane są odpowiednie pomiary, które mają na celu dogłębne zbadanie problemu. Na podstawie wyników oraz z przeprowadzonego z Właścicielami wywiadu, wybieramy odpowiednią metodę działania, usługi drenażowe Piaseczno i przystępujemy do drenażu w glinie czy do odwodnienia działki Piaseczno. Tym razem przyszło nam się zmierzyć z montażem drenażu osuszającego. Klienci zdecydowali się również wykonać system deszczówka Piaseczno. Teren, który zastaliśmy był w większości gliniasty, a fakt, że budynek został obsypany piaskiem, nie ułatwiał. Klienci skarżyli się, że w okresie wiosennym, woda deszczowa z rur spustowych rynien, rozlewała się wokół domu. Ponieważ budynek został obsypany piaskiem, to wody opadowe wsiąkały i zalegały przy budynku.

Drenaż opaskowy Piaseczno

Zdecydowaliśmy, że wyjściem z tej sytuacji jest drenaż domu Piaseczno osuszającego, który sprawi, że woda deszczowa oraz wody gruntowe z terenu wokół budynku, będą zbierane przez drenaż opaskowy Piaseczno i odprowadzane w tym przypadku do rowu melioracyjnego z odpływem grawitacyjnym.  Naszą pracę rozpoczęliśmy od odkopania budynku, a następnie odpowiednio zostało ukształtowane dno. Kolejne etapy naszej pracy to instalacja drenażu wraz z geowłókniną. Została wykonana obsypka żwirowa, a następnie zasypaliśmy częściowo wykop materiałem przepuszczalnym. Po nadaniu spadku, położyliśmy rury systemu deszczówka.  Zamontowaliśmy osadniki rynnowe i studzienki deszczowe rewizyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci już nigdy nie będą musieli zastanawiać się nad tym jak zrobić drenaż działki Piaseczno, odwodnić działkę czy jak odprowadzić wodę z działki, bo problem został rozwiązany stosując drenaż liniowy Piaseczno.

Odwodnienie domu Piaseczno

Pewnie zastanawiacie się jaki jest koszt drenażu wokół domu, a najlepiej gdybyście mogli z góry zerknąć na cennik drenażu za metr bieżący. Niestety nie jest to takie proste. Każdy problem z jakim spotykamy się w naszej pracy jest inny. Inne są preferencje Klientów co do odprowadzania wody deszczowej, są różne tereny, na których montujemydrenaż Piaseczno, dlatego też są różne ceny. Jeśli masz problem ze zbyt mokrym terenem, planujesz wykonać  odwodnienie domu Piaseczno, odwodnienie działki Piaseczno i terenu czy odprowadzenie deszczówki, zadzwoń lub napisz do nas, na pewno pomożemy Ci wybrać najlepszą metodę dla Ciebie, tak abyś mógł się cieszyć suchym domem oraz terenem wokół niego.

Wykonamy montaż drenażu i usługi odwodnienia Piaseczno i na terenie następujących miejscowości: Lesznowola, Wólka Kosowska, Konstancin Jeziorna, Magdalenka , Falenty, Bobrowiec, Raszyn, Głosków i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!