Drenaż Pruszków

Każdy, kto boryka się z problemem zalewania piwnicy czy mieszka na podmokłym terenie zastanawia się nad tym, jak zrobić odwodnienie domu Pruszków, budynku czy jak wykonać drenaż Pruszków na działce. Nie warto jednak robić tego na własną rękę. Od prawie dziesięciu lat właśnie drenażem terenu jak i ogrodu, zajmuje się nasza firma wykonująca drenaż. System odwodnienia czy drenaż działki Pruszków, to dla nas codzienność. Świadczymy także usługi osuszania działki. Jeśli szukacie dobrej ekipy od drenażu, któe profesjonalnie realizuje usługi drenażowe Pruszków doskonale trafiliście. Niedawno zajmowaliśmy się okresowo pojawiającą się wodą w piwnicy u naszego Klienta. Jesienią oraz wiosną gdy okresowo podnosił się poziom wód gruntowych, piwnica domu była zalewana. Po dogłębnej analizie i wywiadzie z Właścicielem domu zdecydowaliśmy o idealnym rozwiązaniu jego problemu. Zaleciliśmy drenaż domu Pruszków i wykonanie systemu deszczówka Pruszków. Inwestor, dodatkowo postanowił także docieplić fundament budynku. Drenaż osuszający dom, w tym przypadku umieściliśmy nieco niżej od poziomu  posadzki w piwnicy, tak, aby podnoszący się poziom wody gruntowej, zanim dotrze do poziomu posadzki, został odebrany przez drenaż liniowy Pruszków.

Drenaż opaskowy Pruszków

Prace, nasza firma zajmująca się drenażem i odwodnieniami domów, działek, budynków rozpoczęła od wykonania wykopu do dolnej części fundamentu oraz oczyszczenia z piasku ziemi i wyrównania powierzchni. Po tych pracach, zostały wykonane docieplenie fundamentów oraz obłożenie go dodatkowo folią kubełkową. Na dnie wykopu ułożyliśmy rury drenażowe wraz z geowłókniną i kamieniem drenażowym. Po tych pracach, zasypaliśmy warstwowo wykop piaskiem. Na działce wprowadzone było przyłącze kanalizacji deszczowej, do której podłączyliśmy drenaż opaskowy Pruszków, w sposób grawitacyjny. Dzięki temu nie musieliśmy zastosować przepompowni mechanicznej, która wymaga poboru prądu i okresowego serwisowania. Po wykonaniu drenażu opaskowego, przystąpiliśmy do montażu deszczówki. W tym wypadku konieczne było przedłużenie wszystkich rur spustowych rynien, montaż osadników rynnowych, a także rewizji deszczowych. Instalację wykonaliśmy z rur szczelnych, kielichowych.  Po położeniu instalacji z odpowiednim spadkiem zasypaliśmy rury piaskiem do poziomu gruntu i wyrównaliśmy teren. Dzięki temu Klient pozbył się problemu, jakim niewątpliwie była mokra piwnica.

Odwodnienie działki Pruszków

Jeżeli rozważacie montaż systemu deszczówki pewnie zastanawiacie się jaki jest koszt odprowadzenia wody z rynien. Nie podamy tu konkretnej ceny, bo do każdego Klienta i jego problemu mamy indywidualne podejście. Jeżeli interesuje Cię ile kosztuje drenaż, jaka jest cena za odwodnienie działki Pruszków – napisz do nas lub zadzwoń. Gwarantujemy, że profesjonalnie zajmiemy się problemem, który masz w domu i dobierzemy odpowiednią metodę, która zagwarantuje spokój.

Szybko i starannie wykonamy montaż drenażu i inne usługi odwodnienia Pruszków oraz na terenie poniższych gminy, miejscowości: Nowa Wieś, Granica, Komorów, Otrębusy, Kanie, Nadarzyn, Brwinów i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!