Drenaż Sieradz

Nasza firma wykonująca drenaże w Sieradzu powstała w 2009 roku i od prawie dziesięciu lat, świadczymy usługi drenażowe w Sieradzu. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że jakość wykonanych przez nas usług, w zakresie odwodnienia Sieradz czy drenażu domu w Sieradzu jest na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukacie firmy od deszczówki w Sieradzu czy dobrej ekipy od drenażu, dobrze trafiliście. Waszym problemem jest odprowadzenie wody deszczowej w Sieradzu, drenaż z rynien czy podłączenie rynny do rury drenarskiej? Dla nas to codzienność i chętnie zajmiemy się każdym problemem w zakresie drenażu i odwodnienia w Sieradzu.

Działka gliniasta to problem wielu klientów, którzy do nas dzwonią. Tym razem, udaliśmy się do klientki, która zdecydowała się wykonać drenaż terenu w Sieradzu na gliniastej działce, ponieważ miała ogromny problem z wodą gruntową i opadową na działce.

Drenaż liniowy w Sieradzu

Każdy deszcz wiązał się z tym, że na podwórku były kałuże, które przez dłuższy czas utrzymywały się na powierzchni, ponieważ woda nie wsiąkała w grunt, który jest gliniasty i nieprzepuszczalny. Kolejnym problemem był podmokły teren, który utrudniał wjazd na działkę na przykład w okresie wiosennym oraz wybijanie wody z gruntu. Odwodnienie działki w Sieradzu było nieuniknione i dokładnie tym się zajęliśmy.

Na działce u klientki został wykonany drenaż liniowy w Sieradzu, inaczej zwany odwodnieniem liniowym w Sieradzu. Jest to system sączków, o rozstawie uzależnionym od rodzaju gruntu i głębokości posadowienia. Jego zadaniem było zbieranie wody w górnej warstwie gruntu. Konieczne było wykorzystanie piasku, który jest materiałem doskonale przepuszczającym wodę. Drenaż powierzchniowy podłączyliśmy do zbiornika na wodę drenażową. W środku została zamontowana przepompownia, tak aby system działał samoczynnie bez konieczności ręcznego włączania. Odwodnienie terenu w Sieradzu w taki sposób sprawi, że problemy, z którymi do tej pory borykała się klientka zostaną zażegnane.

System deszczówka w Sieradzu

Kolejnym etapem było wykonanie systemu deszczówki w Sieradzu. Prace zaczęliśmy od sprowadzenia rur spustowych rynien pod ziemię. Kolejny etap to montaż osadników rynnowych oraz ułożenie instalacji podziemnej deszczówki wraz z rewizjami oraz klapą burzową. Całość odprowadzania deszczówki zakończyliśmy zasypaniem wszystkich instalacji, czyli drenażem opaskowym w Sieradzu i deszczówką. Wywieźliśmy glinę oraz wyrównaliśmy teren.

Zanim nasza firma rozpocznie pracę osuszania, przeprowadzimy szereg różnych pomiarów, które pozwolą dopasować projekt do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, będziemy w stanie ustalić dokładny kosztorys instalacji drenażowej oraz jak będzie drenaż cena za 1mb.

Wykonujemy równiez montaż drenażu i usługi odwodnienia Sieradz a także na terenie wymienionych niżej miejscowości i gminy: Błaszki, Warta, Złoczew, Szadek, Widawa, Zduńska Wola, i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!