Drenaż Sochaczew

Nasza firma wykonująca drenaże w Sochaczewie powstała w 2009 roku i od prawie dziesięciu lat, świadczymy usługi drenażowe Sochaczew. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że jakość wykonanych przez nas usług, w zakresie odwodnienia Sochaczew czy drenaż domu Sochaczew jest na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukacie firmy od deszczówki Sochaczew czy dobrej ekipy od drenażu dobrze trafiliście. Waszym problemem jest odprowadzenie wody deszczowej Sochaczew, drenaż z rynien czy podłączenie rynny do rury drenarskiej? Dla nas to codzienność i chętnie zajmiemy się każdym problemem w zakresie drenaż odwodnienia Sochaczew.

Działka gliniasta to problem wielu Klientów, którzy do nas dzwonią. Tym razem, udaliśmy się do Klientki, która zdecydowała się wykonać drenaż terenu Sochaczew na gliniastej działce, ponieważ miała ogromny problem z wodą gruntową i opadową na działce.

Drenaż liniowy Sochaczew

Każdy deszcz wiązał się z tym, że na podwórku były kałuże, które przez dłuższy czas utrzymywały się na powierzchni, ponieważ woda nie wsiąkała w grunt, który jest gliniasty i nieprzepuszczalny. Kolejnym problemem był podmokły teren, który utrudniał wjazd na działkę na przykład w okresie wiosennym oraz wybijanie wody z gruntu. Odwodnienie działki Sochaczew było nieuniknione i dokładnie tym się zajęliśmy.

Na działce u Klientki został wykonany drenaż liniowy Sochaczew inaczej zwany odwodnieniem liniowym Sochaczew. Jest to system sączków, o rozstawie uzależnionym od rodzaju gruntu i głębokości posadowienia. Jego zadaniem było zbieranie wody w górnej warstwie gruntu. Konieczne było wykorzystanie piasku, który jest materiałem doskonale przepuszczającym wodę. Drenaż powierzchniowy podłączyliśmy do zbiornika na wodę drenażową. W środku została zamontowana przepompownia, tak aby system działał samoczynnie bez konieczności ręcznego włączania. Odwodnienie terenu Sochaczew w taki sposób sprawi, że problemy, z którymi do tej pory borykała się Klientka zostaną zażegnane.

System deszczówka Sochaczew

Kolejnym etapem było wykonanie systemu deszczówka Sochaczew. Prace zaczęliśmy od sprowadzenia rur spustowych rynien pod ziemię. Kolejny etap to montaż osadników rynnowych oraz ułożenie instalacji podziemnej deszczówki wraz z rewizjami oraz klapą burzową. Całość odprowadzania deszczówki zakończyliśmy  zasypaniem wszystkich instalacji, czyli drenaż opaskowy Sochaczew i deszczówka. Wywieźliśmy glinę oraz wyrównaliśmy teren.

Jeżeli zastanawiacie się ile kosztuje drenaż Sochaczew, czy ile kosztuje odprowadzenie wody deszczowej najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszą firmą. Zanim zaczniemy pracę najpierw gruntownie rozpoznajemy problem, tak aby usługa jaką wykonamy, była jak najlepiej dopasowana do problemu. Każde zlecenie, obojętnie czy jest to drenaż działki Sochaczew czy odwodnienie domu Sochaczew jest inne. W sprawie drenaż cennik usług, ceny za drenaż napisz do nas, na pewno będzie nam łatwiej określić ile kosztuje drenaż wokół Twojej nieruchomości, jaki będzie ostateczny drenaż wokół domu koszt wykonania takiej usługi odwodnienia budynku.

Zanim nasza firma rozpocznie pracę osuszania, przeprowadzimy szereg różnych pomiarów, które pozwolą dopasować projekt do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, będziemy w stanie ustalić dokładny kosztorys instalacji drenażowej oraz jak będzie drenaż cena za 1mb.

Wykonujemy równiez montaż drenażu i usługi odwodnienia Sochaczew a także na terenie wymienionych niżej miejscowości i gminy: Nowe Mostki, Plecewice, Żuków, Władysławów, Rozlazłów, Kuznocin, Kozłów Biskupi i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!