Drenaż Żyrardów

Zawsze powtarzamy naszym Klientom, że każdy problem jest traktowany przez nas indywidualnie i do tego dostosowaliśmy nasze usługi drenażowe Żyrardów. Zawsze staramy się dopasować odpowiednie rozwiązanie do istniejącego problemu. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że zaufanie naszych Klientów jest dla nas czymś, co motywuje do działania i daje ogromną ilość satysfakcji. Jeżeli macie problem z odwodnieniem terenu, lub szukacie firmy od drenażu, to świetnie trafiliście, bo właśnie tym się zajmujemy. Znalezienie godnych zaufania fachowców od drenażu to nie lada wyzwanie, ale nasza firma świetnie się na tym zna.

Ostatnia nasza realizacja miała na celu wykonanie systemu deszczówki Żyrardówi drenaż działki Żyrardów o gruncie z gliny. Wstęp do tego artykułu nie powstał bez przyczyny. Nasze indywidualne podejście do Klienta i jego problemu jest bardzo ważne, dlatego przed przystąpieniem do prac, zleciliśmy badania geologiczne, gdyż działka miała grunt niejednorodny i była duża szansa na znalezienie miejsc ze strukturą gruntu piaszczystą.

Drenaż liniowy Żyrardów

Po wykonanych odwiertach, okazało się że są dwa miejsca, w których można wykonać studnie chłonne i w ten sposób zrzucić wody z deszczówki, z drenażu terenu oraz drenażu liniowego w głębsze, piaszczyste warstwy gruntu. Postanowiliśmy studnie chłonne postawić na warstwie filtracyjnej, o różnej frakcji. Z dostępnych systemów, zastosowaliśmy drenaż liniowy Żyrardów, głównie powierzchniowy, który osuszał teren przede wszystkim w górnej części gruntu, do głębokości 0,8 metra. Drenowanie działki, wykonuje się na różnych głębokościach. Głównym czynnikiem, który decyduje o głębokości jest rodzaj gruntu oraz powierzchnia działki. U naszego Klienta podczas tej realizacji ,położyliśmy łącznie prawie pięćset metrów bieżących drenażu trawnika i deszczówki. Na końcu wykonaliśmy pierwszą studnię chłonną.

Odwodnienie domu Żyrardów

Kolejnym etapem naszej pracy, było sprowadzenie deszczówki pod ziemię, montaż osadników rynnowych oraz studzienek rewizyjnych – czyli kompleksowy drenaż domu Żyrardów. Dla deszczówki, wykonaliśmy drugą studnię chłonną, o innej konstrukcji i większym buforze na wodę uderzeniową przy opadach. Dodatkowo zamontowaliśmy przepompownię, która miała na celu zabezpieczać studnie chłonne przed przepełnieniem. Klient był bardzo zadowolony z tego, że jego problem został profesjonalnie i jak najlepiej rozwiązany.

Jeżeli również masz problem z odwodnieniem domu Żyrardów lub z odwodnieniem działki Żyrardów, albo rozważasz wykonanie drenażu opaskowego Żyrardów trawnika, zadzwoń. Nie możemy podać tu gotowego cennika usług drenażowych, bo takiego nie mamy. Każdy problem jest inny. Zastanawiasz się ile kosztuje drenaż Żyrardów? Po prostu do nas zadzwoń, na pewno pomożemy.

Możemy wykonać montaż drenażu, usługi odwodnienia Żyrardów i na obszarze gminy czy w miejscowości: Mszczonów, Radziejowice, Henryszew, Stare Budy, Międzyborów, Bukowa, Wiskitki i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!