Drenaż Osowiec

Nasza firma zajmuje się drenażem i odwodnieniami domów, działek, budynków w Osowcu koło Warszawy i okolicach (np. Musuły, Jastrzębnik, Huta Żabiowolska, Bieniewiec, Adamowizna). Odprowadzenie deszczówki do drenażu opaskowego Osowiec, to bardzo ekologiczne rozwiązanie, bo zmniejsza zużycie wody z wodociągu, a to z kolei obniża koszty. Dodatkowo woda z deszczu, magazynowana w podziemnych zbiornikach jest dużo lepsza do podlewania roślin w przydomowych ogródkach, bowiem jest miękka i posiada materię organiczną, co często jest podkreślane przez ogrodników. W tym wypadku Klient zdecydował się na zbiornik na wodę deszczową do montażu podziemnego. Kolejnymi etapami realizacji, było: przedłużenie rur spustowych rynien, założenie osadników rynnowych, położenie instalacji okalającej budynek z rur szczelnych – czyli drenaż opaskowy Osowiec, wykonanie rewizji oraz studni deszczowych. 

Każdy, kto zmaga się z problemem zalewania piwnicy lub mieszka na terenie podmokłym, zastanawia się, jak zrealizować odwodnienie domu w Osowcu, budynku lub jak wykonać drenaż na działce w Osowcu. Jednakże, nie warto próbować tego samodzielnie. Od prawie dziesięciu lat nasza firma zajmuje się właśnie drenażem terenu i ogrodu. System odwodnienia lub drenaż działki w Osowcu to dla nas codzienność. Świadczymy również usługi osuszania działek. Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy do realizacji usług drenażowych w Osowcu, trafiłeś idealnie. Niedawno mieliśmy do czynienia z problemem pojawiającej się okresowo wody w piwnicy u jednego z naszych klientów. Jesienią i wiosną, gdy poziom wód gruntowych okresowo się podnosił, piwnica domu była zalewana. Po dokładnej analizie i rozmowie z właścicielem domu, zdecydowaliśmy o idealnym rozwiązaniu jego problemu. Zaleciliśmy drenaż domu w Osowcu oraz wykonanie systemu deszczówki w Osowcu. Dodatkowo, inwestor postanowił docieplić fundamenty budynku. Drenaż osuszający dom został umieszczony nieco niżej niż poziom posadzki w piwnicy, tak aby podnoszący się poziom wody gruntowej, zanim dotrze do poziomu posadzki, został odebrany przez drenaż liniowy w Osowcu.

Drenaż opaskowy w Osowcu

Nasza firma zajmująca się drenażem i odwodnieniem domów, działek oraz budynków, rozpoczęła prace od wykonania wykopu do dolnej części fundamentu oraz oczyszczenia ziemi z piasku i wyrównania powierzchni. Następnie, przystąpiliśmy do docieplenia fundamentów oraz obłożenia ich dodatkowo folią kubełkową. Na dnie wykopu ułożyliśmy rury drenażowe wraz z geowłókniną i kamieniem drenażowym. Po tych pracach, zasypaliśmy warstwowo wykop piaskiem. Na działce zostało wprowadzone przyłącze kanalizacji deszczowej, do której podłączyliśmy drenaż opaskowy w Osowcu, w sposób grawitacyjny. Dzięki temu nie było konieczności stosowania przepompowni mechanicznej, co wymagałoby poboru prądu i okresowego serwisowania. Po wykonaniu drenażu opaskowego, przystąpiliśmy do montażu deszczówki. Konieczne było przedłużenie wszystkich rur spustowych z rynien, montaż osadników rynnowych oraz rewizji deszczowych. Instalację wykonaliśmy z rur szczelnych, kielichowych. Po położeniu instalacji z odpowiednim spadkiem, zasypaliśmy rury piaskiem do poziomu gruntu i wyrównaliśmy teren. Dzięki temu klient pozbył się problemu związanego z mokrą piwnicą.

Odwodnienie działki w Osowcu

Jeśli rozważasz montaż systemu deszczówki, pewnie zastanawiasz się, jaki będzie koszt odprowadzenia wody z rynien. Nie podamy tu konkretnej ceny, ponieważ do każdego klienta i jego problemu podchodzimy indywidualnie. Jeśli interesuje Cię ile kosztuje drenaż lub jaka jest cena za odwodnienie działki w Osowcu, napisz do nas lub zadzwoń. Zapewniamy, że profesjonalnie zajmiemy się problemem, który masz w domu, i dobierzemy odpowiednią metodę, która zagwarantuje Ci spokój.

Możemy wykonać montaż drenażu, usługi odwodnienia Osowiec  na obszarze gminy czy w miejscowości: Musuły, Zalesie, Józefina, Przeszkoda, Jastrzębnik, Żelechów, Kaleń, Huta Żabiowolska, Grzmiąca, Ciepłe A, Stubica A, Nowa Bukówka, Bieniewiec, Ojcówek, Wężyk, Kuklówka Radziejowicka, Adamowizna i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!