Drenaż Paprotnia

Nasza firma zajmuje się drenażem i odwodnieniami domów, działek, budynków w Paprotni i okolicach (np. Teresin, Seroki-Wieś, Granice, Pawłowice, Stare Gnabowice, Janaszówek, Żelazowa Wola, Sochaczew). Na działce u Klientki został wykonany drenaż liniowy Paprotnia inaczej zwany odwodnieniem liniowym Paprotnia. Jego zadaniem było zbieranie wody w górnej warstwie gruntu. Drenaż powierzchniowy podłączyliśmy do zbiornika na wodę drenażową. Odwodnienie terenu Paprotnia w taki sposób sprawi, że problemy, z którymi do tej pory borykała się Klientka zostaną zażegnane.

Kolejnym elementem było wykonanie systemu deszczówka Paprotnia. Pierwszym etapem było sprowadzenie rur spustowych rynien pod ziemię. Kolejny etap to montaż osadników rynnowych oraz ułożenie instalacji podziemnej deszczówki wraz z rewizjami oraz klapą burzową. Całość odprowadzania deszczówki zakończyliśmy  zasypaniem wszystkich instalacji, czyli drenaż opaskowy Paprotnia i deszczówka.

Zawsze podkreślamy naszym klientom, że każdy problem jest dla nas priorytetem, dlatego dostosowaliśmy nasze usługi drenażowe w Paprotni do indywidualnych potrzeb. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że zaufanie naszych klientów jest dla nas motywacją do działania i źródłem ogromnej satysfakcji. Jeśli borykasz się z problemem odwodnienia terenu lub szukasz profesjonalnej firmy od drenażu, trafiłeś idealnie, ponieważ to właśnie nasza specjalność. Znalezienie rzetelnych fachowców od drenażu może być wyzwaniem, ale nasza firma świetnie sobie z tym radzi.

Nasza ostatnia realizacja obejmowała wykonanie systemu deszczówki oraz drenażu działki w Paprotni o gruncie gliniastym. Nasze indywidualne podejście do klienta i jego problemu jest niezwykle istotne, dlatego przed przystąpieniem do prac zlecaliśmy badania geologiczne, aby dokładnie poznać charakterystykę gruntu, który był zróżnicowany, a istniało ryzyko napotkania obszarów o strukturze piaszczystej.

Drenaż liniowy w Paprotni

Po przeprowadzonych odwiertach okazało się, że istnieją dwa odpowiednie miejsca na umieszczenie studni chłonnych, które mogą odprowadzić wodę deszczową z drenażu terenu oraz drenażu liniowego do głębszych warstw gruntu. Zdecydowaliśmy umieścić studnie chłonne na warstwie filtracyjnej o zróżnicowanej frakcji. Zastosowaliśmy głównie drenaż liniowy w Paprotni, który działa przede wszystkim na powierzchni, osuszając teren do głębokości 0,8 metra. Wybór głębokości drenażu zależał głównie od typu gruntu i powierzchni działki. W trakcie tej realizacji, położyliśmy łącznie prawie pięćset metrów bieżących drenażu trawnikowego i deszczówki. Na zakończenie wykonaliśmy pierwszą studnię chłonną.

Odwodnienie domu w Paprotni

Kolejnym krokiem było sprowadzenie deszczówki pod ziemię, montaż osadników rynnowych oraz studzienek rewizyjnych, co stanowiło kompleksowe rozwiązanie dla odwodnienia domu w Paprotni. Dla deszczówki wykonaliśmy drugą studnię chłonną, o większym buforze na wodę uderzeniową podczas opadów deszczu. Dodatkowo zainstalowaliśmy przepompownię, która miała za zadanie chronić studnie chłonne przed nadmiernym napełnieniem. Klient był bardzo zadowolony z profesjonalnego i kompleksowego podejścia do rozwiązania jego problemu.

Jeśli masz problem z odwodnieniem domu w Paprotni lub odwodnieniem działki w Paprotni, lub rozważasz wykonanie drenażu opaskowego trawnika w Paprotni, zadzwoń do nas. Nie posiadamy gotowego cennika usług drenażowych, ponieważ każdy problem jest inny. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile może kosztować drenaż w Paprotni, skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

Możemy wykonać montaż drenażu, usługi odwodnienia Paprotnia na obszarze gminy czy w miejscowości: Teresin, Seroki-Wieś, Granice, Pawłowice, Izbiska, Stare Gnabowice, Nowe Paski, Stare Paski, Janaszówek, Strzyżew, Żelazowa Wola, Sochaczew, Czyste, Szymanów, Elżbietów, Gaj i okolice.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!