Korzyści

Drenaż opaskowy:

Dzięki  skutecznej technice zbierania i odprowadzania  wód gruntowych można je wyprowadzić  poza obrys budynku zanim dotrą do fundamentów. Ukryta pod ziemią instalacja drenażowa niczym pierścień opasa cały budynek, dzięki czemu jego konstrukcja nie jest już narażona na niszczące działanie wód gruntowych.

Więcej informacji uzyskasz  pod numerem telefonu 668-423-970

Deszczówka:

Dzięki systemowi deszczówka eliminujesz problem zalewania z rynien kostki brukowej, podjazdu i trawnika bezpośrednio przy domu. System ten odprowadza wodę deszczową pod ziemię, którą to możesz później wykorzystać lub wyprowadzić poza obręb swojej działki.

Oszczędności prosto z nieba

Czy zdajesz sobie sprawę ile kosztuje Cię podlewanie ogrodu z sieci wodociągowej? Przy założeniu, że Twój ogród ma 500 m2, a na każdy metr niezbędnych jest średnio 13 litrów wody na dobę, natomiast dni w ciągu roku, kiedy należy podlewać jest 120 daje to kilkaset tysięcy litrów w skali roku dlatego warto zbierać wodę deszczową.

System ten może zostać zintegrowany z siecią wodno-kanalizacyjną. Pozwoli to na stosowanie darmowej wody w gospodarstwie domowym w celach nie spożywczych. Spłukiwanie w toaletach, mycie rąk, a nawet pranie w pralce automatycznej czy zmywanie w zmywarce stanie się o wiele tańsze. Możesz także wodę z deszczówki wykorzystać w ogrodzie do podlewania roślin.

Więcej informacji uzyskasz  pod numerem telefonu 668-423-970

Drenaż liniowy:

Instalując wyjątkowo wydajny system odwodnienia pozbędziesz się kałuż i błota w ogrodzie. To znowu spowoduje, że rośliny odżyją. Przestaną gnić korzenie i łodygi. Niewątpliwie zadowoli Cię także fakt, że po nawet niewielkim deszczu wychodząc do ogrodu nie będziesz musiał zakładać gumowców.

Stosując drenaż liniowy znany również jako odwodnienie liniowe lub drenaż systematyczny możesz regulować poziom wilgotności w swoim ogrodzie zarówno kiedy jest za sucho jak i za mokro.

Więcej informacji uzyskasz  pod numerem telefonu 668-423-970

Szybki kontakt!
+
Wyślij!