O firmie

Firma wykonująca drenaż Łódź

Kim jesteśmy? Nasza firma zajmująca się drenażem Łódź powstała w 2009 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie nowoczesnego odbiorcy, oczekującego terminowej i kompleksowej realizacji projektów. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w pracy nad systemami drenarskimi, dostarczymy Ci najwyższej jakości usługi drenarskie Łódź. Nasza praca to coś więcej niż tylko obowiązek – z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Jesteśmy po to, by rozwiązywać Twoje problemy oraz w sposób elastyczny dostosować działania do Twoich potrzeb.

Firma odwodnienia Łódź

Czym się zajmujemy? Od 2008 roku jako firma robiąca odwodnienie domu Łódź specjalizujemy się w instalacji systemów eliminujących wilgoć na działkach budowlanych i rekreacyjnych. Dla Twojej maksymalnej wygody oraz bezpieczeństwa Twojej nieruchomości zainstalujemy jeden z systemów:

Drenaż opaskowy budynku

System deszczówka

Drenaż liniowy

likwidujemy problem podmokłych fundamentów i zalanych piwnic lub zabezpieczymy teren wokół nowego domu

wprowadzenie wody deszczowej z rynien bezpośrednio do gruntu – odzyskuj wodę i używaj jej w swoim domu

niezbędny, gdy na Twojej działce powstają nieestetyczne kałuże – zabezpiecz teren o niskiej przepuszczalności wody i stąpaj po działce suchą nogą

Bez względu na to czy budujesz dom na podmokłej działce, czy chciałbyś ekologicznie gospodarować wodami opadowymi, lub pozbyć się problemu zalewania piwnicy potrzebujesz dobrej usługi drenażu Łódź – nasi eksperci dołożą wszelkich starań, abyś mógł ze spokojem troszczyć się o przyszłe, wygodne życie.

Usługi drenażowe Łódź

Jak działamy? W naszej codziennej pracy najważniejsze jest gruntowne rozpoznanie problemu. Każda sytuacja jest wyjątkowa, dlatego zanim przystąpimy do budowy instalacji przeprowadzamy szereg pomiarów oraz zadamy Ci kilka pytań. Na podstawie diagnozy dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że w trakcie realizacji projektu nie pojawią się dodatkowe koszty – podejmując się zlecenia bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za zaopatrzenie w materiały.

Działania rozpoznawcze są niezwykle istotne. Pozwolą nam one zaplanować dokładny schemat budowy instalacji, aby raz na zawsze rozwiązać problem odprowadzania wód opadowych, zwłaszcza gdy wcześniejsze zabiegi nie dały pożądanego skutku.

Budowę drenażu warto uwzględnić już na etapie projektu budowy, aby fundamenty Twojego domu były stale chronione przed wilgocią. Dzięki wykonanemu przez specjalistów drenażowi opaskowemu czy odwodnieniu liniowemu unikniesz problemów z naprawą lub usuwaniem wadliwych instalacji, gdy teren wokół domu będzie już zagospodarowany! Mamy dobry cennik na drenaże, a koszt zrobienia drenażu opaskowego wokół domu, liniowego odwodnienia czy systemu odprowadzenia wody deszczówki nie jest duży.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!